W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs o stypendia twórcze i z zakresu upowszechniania kultury

20.03.2020

Zachęcamy do składania wniosków w konkursie o stypendia twórcze i stypendia z zakresu upowszechniania kultury na rok 2020. O wsparcie mogą ubiegać się osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. W tej edycji konkursu składanie wniosków odbywa się wyłącznie drogą on-line. Stypendium w wysokości 3 500 zł brutto miesięcznie przyznawane jest na realizację określonego projektu w takich dziedzinach jak m.in. literatura, muzyka, teatr, taniec, twórczość ludowa czy animacja i edukacja kulturalna. Czas na składanie wniosków za pośrednictwem systemu EBOI jest do 16 kwietnia.

Konkurs o stypendia twórcze i z zakresu upowszechniania kultury, grafika - kolaż sześciu fotografii, ćwiczące baletnice, starszy muzyk grający na skrzypcach, stos książek, dziewczynka bawiąca się gra logiczną, dłonie osoby restaurującej stary dokument, logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem i instrukcjami dotyczącymi wypełnienia wniosku dostępne są tutaj.

Zdjęcia (1)