W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

23.04.2024

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Granty na zabytki – jak środki z UE zmieniają zabytki w mojej okolicy”. Celem konkursu zorganizowanego z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej jest m.in. zachęcenie uczniów do czynnego zainteresowania się tematyką Funduszy Europejskich oraz promocja zabytków i polskiego dziedzictwa kulturowego.

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas od I-VIII szkół podstawowych i obejmuje uczestników w trzech grupach wiekowych:

  • I grupa wiekowa – uczniowie klas I-III;
  • II grupa wiekowa – uczniowie klas IV-VI;
  • III grupa wiekowa – uczniowie klas VII-VIII.

Prace, ukazujące jak dzięki wsparciu finansowemu z Funduszy Europejskich zmieniły się okoliczne zabytki lub te odwiedzone podczas szkolnych i wakacyjnych wycieczek, należy nadsyłać w terminie do 13 września 2024 roku. Decyduje data wpływu pracy do Organizatora.

Szczegółowe informacje o konkursie

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}