W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyniki naboru do programu „Kultura cyfrowa” 2025

05.03.2025

54 projekty otrzymały dofinansowanie na łączną kwotę ponad 5,6 mln zł w ramach programu „Kultura cyfrowa”. Wsparcie z rezerwy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego trafi do 13 projektów. Zadania będą realizowane w trybie jednorocznym (w 2025 r.), dwuletnim (w latach 2025-2026) i trzyletnim (w latach 2025-2027).

Kultura cyfrowa 2025

„Kultura cyfrowa” – poznaj program

Celem programu jest zwiększenie liczby dostępnych zasobów dziedzictwa kulturowego w formie cyfrowej wraz z umożliwieniem ich ponownego wykorzystania.

W ramach programu z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego finansowane są zadania obejmujące digitalizację i udostępnianie w internecie zasobów muzealnych, bibliotecznych, audiowizualnych, zabytkowych oraz archiwalnych wraz z zapewnieniem ich bezpiecznej i długookresowej archiwizacji.

Poznaj wszystkie projekty, które otrzymały dofinansowanie w ramach programu „Kultura cyfrowa”

 

{"register":{"columns":[]}}