Modernizacja i adaptacja pomieszczeń V piętra budynku E PIM MSWiA na potrzeby Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii
Państwowy Instytut Medyczny MSWiA otrzymał z budżetu państwa za pośrednictwem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji środki finansowe w wysokości 1 976 200,00 zł na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji budowlanej pn. Modernizacja i adaptacja pomieszczeń V piętra budynku E PIM MSWiA na potrzeby Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii.
Projektowana inwestycja polega modernizacji V piętra budynku E w celu dostosowania do obecnych potrzeb Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii. Inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu pacjentów, poprawę ergonomii pracy, podniesienie standardu świadczonych usług, co w dłuższej perspektywie czasu wpłynie na zwiększenie liczby świadczeń realizowanych w PIM MSWiA.