Powrót

Modernizacja instalacji wentylacji wraz z wymianą centrali wentylacyjnej oraz zakup i montaż dygestorium chemoodpornego w budynku C-6 PIM MSWiA

Państwowy Instytut Medyczny MSWiA otrzymał z budżetu państwa za pośrednictwem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji środki finansowe w wysokości  607 743,00 zł na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji budowlanej pn. Modernizacja instalacji wentylacji wraz z wymianą centrali wentylacyjnej oraz zakup i montaż dygestorium chemoodpornego w budynku C-6 PIM MSWiA.

Projekt polega na modernizacji wentylacji mechanicznej obsługującej Zakładu Patomorfologii w budynku C-6. Instalacja wentylacji powinna zapewnić bezpieczne warunku pracy ze względu na wykorzystywanie na terenie Zakładu Patomorfologii środków szkodliwych i drażniących.

{"register":{"columns":[]}}