W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja o przedłużeniu terminu na składanie ofert w konkursie „Polonia i Polacy za granicą 2021”

30.12.2020

Przedłużony termin konkursu Polonia i Polacy 2021

Wychodząc naprzeciw prośbom i oczekiwaniom organizacji pozarządowych, biorących udział w naborze ofert w konkursie „Polonia i Polacy za granicą 2021”, które zwróciły się z prośbą o wydłużenie terminu składania ofert, Pełnomocnik Rządu ds. Polonii i Polaków za Granicą zdecydował o zmianie terminu na składanie ofert z 30 grudnia 2020 r. do 15 stycznia 2021 r. (do godz. 17:00). Jednocześnie zmienia się termin informacji na temat ofert zakwalifikowanych do udzielenia dotacji – ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się do 31 marca 2021 r.  

Decyzja o zmianie terminów wynika z troski o dobro Polaków i Polonii za granicą i jest wynikiem zaufania do organizacji deklarujących, iż zapewnią opiekę nad naszymi Rodakami poza granicami kraju do czasu rozstrzygnięcia wyników konkursu.  

Szczegółowe informacje na temat naboru ofert w konkursie znajdują się tutaj: KONKURS

Załączniki  - pisma od organizacji.

 

Materiały

Pismo Stowarzyszenia Wspólnota Polska
SWP.pdf 0.17MB
Pismo Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie
FPPnW.pdf 0.49MB
Pismo Fundacji Wolność i Demokracja
WiD.pdf 0.22MB