W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Logo Polskiej pomocy

Prawnym właścicielem znaku graficznego "polska pomoc" jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP. 

Znak graficzny Polska pomoc

Prawo do jego używania mają partnerzy programu polskiej współpracy rozwojowej Polska pomoc, a także inne podmioty, które uzyskają zgodę MSZ. Przyznawane jest ono na okres realizacji danego zadania, projektu lub programu.

Wszystkie organizacje i instytucje, które otrzymały środki finansowe z programu polskiej współpracy rozwojowej Polska pomoc na realizację projektów i innych przedsięwzięć dotyczących pomocy rozwojowej i humanitarnej oraz edukacji globalnej i wolontariatu są zobowiązane do:

  • podawania informacji o finansowaniu projektów,
  • stosowania znaku graficznego Polskiej pomocy.

Szczegóły o znakowaniu i sposobie informowania o finansowaniu znajdują się w dokumencie "Wytyczne dotyczące informowania o projektach oraz znakowania projektów realizowanych w ramach polskiej współpracy rozwojowej".

Obecny znak graficzny programu polskiej współpracy rozwojowej "polska pomoc" został wyłoniony w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w 2008 r.
 

Materiały

Działania informacyjne, serwis internetowy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
Wytyczne dotyczące informowania o projektach Polskiej Pomocy
Wytyczne​_dotyczące​_informowania​_o​_projektach.docx 0.19MB
Księga identyfikacji wizualnej Polskiej pomocy
Księga​_znaku​_Polskapomoc.pdf 9.14MB
{"register":{"columns":[]}}