W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Czy wiesz, że...

24.11.2021

„Czy wiesz że..." to ogólnopolska kampania społeczna Krajowego Centrum ds. AIDS, skierowana do osób w wieku 18-49 lat, które nie znają swojego statusu serologicznego. Kampania przypomina, że wykonanie testu jest jedyną metodą rozpoznania zakażenia HIV.

Grafika kampanii "Czy wiesz, że..." z białym napisem na filetowym tle "Zakażenie HIV nie przekreśla Twojego życia. Dowiedz się więcej na aids.gov.pl"

Bezpłatnie i anonimowo test można wykonać w punktach konsultacyjno-diagnostycznych (PKD), których wykaz znajduje się na stronie https://aids.gov.pl/pkd/  

W Olsztynie taki punkt znajduje się przy ul. Żołnierskiej 16, na parterze, w budynku Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie, czynny we wtorki i czwartki (poza świętami) w godzinach 15.00-18.00,  przyjęcia bez wcześniejszego zapisywania się.

Dodatni wynik testu w kierunku HIV nie przekreśla Twojego życia, można z zakażeniem żyć wiele lat i cieszyć się życiem. Wykonaj test na HIV.

Więcej o kampanii „Czy wiesz że...":  https://aids.gov.pl/czywieszze/

{"register":{"columns":[]}}