W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Instrukcja korzystania z BIP

Strona podmiotowa BIP WSSE w Olsztynie jest tworzona zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  1. Ustawa o dostępie do informacji publicznej
  2. Ustawa o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego
  3. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP WSSE w Olsztynie możliwe jest poprzez kliknięcie w prawym górnym rogu ekranu logo BIP. Po kliknięciu wyświetli się lista wszystkich stron udostępnionych w BIP. 

Użytkownik strony wybiera określoną informację. Po kliknięciu na wybrany odnośnik rozwija się właściwa treść strony.

Powrót do strony głównej BIP WSSE w Olsztynie możliwy jest poprzez kliknięcie na znajdujący się w najwyższej części ekranu pasek graficzny z ikoną BIP. Przejście do strony głównej WSSE w Olsztynie możliwe jest poprzez klikniecie przycisku „powrót” lub na znajdujący się w najwyższej części ekranu pasek z napisem Wojewódzka Stacja Sanitatno-Epidemiologiczna w Olsztynie.

Strony Biuletynu wyposażone są w rejestr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów. Z rejestru  dowiemy się, kto jest autorem informacji, kto  wprowadził informację,  poznamy datę wytworzenia informacji. Po kliknięciu na „pokaż historię zmian” dowiemy się, ile było modyfikacji i kto ich dokonywał.

W Biuletynie, oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu Adobe Reader. Przy każdym pliku podany jest jego format oraz wielkość, np. .pdf 100 KB, co należy odczytać jako dokument utworzony w formacie .pdf i mający wielkość 100 KB.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
11.10.2022 09:20 Rafał Banach
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Rafał Banach
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Instrukcja korzystania z BIP 1.0 11.10.2022 09:20 Rafał Banach

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}