W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Strażak w palącej potrzebie!

01.06.2021

siepomaga

STRAŻAK W PALĄCEJ POTRZEBIE!

Marcin Tyszka to strażak Ochotniczej Straży Pożarnej z Rzekunia. Kilka lat temu uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Pomagał, teraz sam potrzebuje pomocy.

Możemy pomóc Marcinowi w uruchomionej zbiórce na siepomaga.pl – link poniżej:

https://www.siepomaga.pl/marcin-tyszka

Marcin Tyszka

Opis zbiórki

Jego ciało każdego dnia staje się coraz bardziej wątłe, jego uśmiech coraz częściej zastępuje grymas bólu. Tak nie powinno wyglądać życie, tak nie powinna wyglądać rzeczywistość 23-latka! Jeszcze trzy lata temu jako strażak ratował ludzkie istnienia, dziś jest więźniem własnego ciała i własnych ograniczeń... Tak bardzo chcemy mu pomóc!

Mówili nam, żebyśmy się z nim pożegnali, że takiego wypadku nie powinien przeżyć. Kiedy jego stan się stabilizował, mówili nam, że to cud. Dzisiaj modlimy się o kolejny cud! O to, by Marcin odzyskał, choć odrobinę sprawności, by odzyskał, choć odrobinę swojego dawnego życia. By o tym, marzyć potrzebuje intensywnej i systematycznej rehabilitacji, która kosztuje krocie... Pomóż nam, proszę!

Rodzina