W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

#SzczepimySię - STRAŻACY KOLPORTUJĄ ULOTKI W SPRAWIE SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19

18.03.2021

Kolportaż ulotek przez OSP - #SzczepimySię

#SzczepimySię - STRAŻACY KOLPORTUJĄ ULOTKI W SPRAWIE SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19

W środę 17 marca strażacy Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu ostrołęckiego rozpoczęli działania informacyjne w ramach akcji #SzczepimySię wspierając Narodowego Programu Szczepień.

Rozpoczął proces  kolportowania ulotek (37 tys. ulotek) dotyczących szczepień przeciw COVID-19 do mieszkańców małych miejscowości i wsi pow. ostrołęckiego. Ulotki zostaną rozwiezione przez druhów Ochotniczych Straży Pożarnych. Wcześniej strażacy spersonalizowali ulotki wpisując do każdej z nich numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień.

Materiały mają przede wszystkim trafić do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z zasobów internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł. Na ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie.

Opracował: Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Ostrołęce mł. bryg. Robert Chodkowski

Zdjęcia ulotek: www.gov.pl

Zdjęcia (3)