W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Z wizytą w Komendzie Powiatowej PSP w Gostyninie

17.03.2021

Wizytacja Starosty

W dniu 17 marca 2021 roku Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski wraz z Wicestarostą Marią Wróblewską złożyli na ręce bryg. Mariusza Ostrowskiego gratulacje z okazji otrzymanej nominacji na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie.

To była pierwsza wizyta u nowego komendanta, podczas której zostały omówione najważniejsze aspekty strażackiej służby. Trzeba wyraźnie podkreślić, że praca strażaka nie należy do łatwych i wiąże się niestety wysokim ryzykiem utraty zdrowia i życia przez osoby niosące pomoc. Ofiarność naszych strażaków jest widoczna i dlatego od lat cieszy się największym zaufaniem społecznym.

Życzymy Panu Komendantowi bryg. Mariuszowi Ostrowskiemu samych sukcesów w służbie na tym bardzo odpowiedzialnym społecznie stanowisku oraz pełnej satysfakcji z dobrze wykonywanych obowiązków.

 

 Źródło : Starostwo Powiatowe w Gostyninie

Zdjęcia (3)