W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ogłoszenie konkursu „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje...” wraz z promocją publikacji „Biografie Sprawiedliwych” z udziałem ministra kultury prof. Piotra Glińskiego

Ogłoszenie konkursu „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje...” wraz z promocją publikacji „Biografie Sprawiedliwych” z udziałem ministra kultury prof. Piotra Glińskiego
2023-09-13 11:00
 

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych (duża sala konferencyjna), Warszawa ul. Rakowiecka 2D 
  • KIEDY

    13 września 2023 (środa)

    godz 11:00

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych (duża sala konferencyjna)

    Warszawa ul. Rakowiecka 2D

13 września (środa) o godz. 11.00 minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotra Glińskiego weźmie udział w konferencji prasowej inaugurującej konkurs „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje...” oraz promocję publikacji „Biografie Sprawiedliwych”.

Wydarzenie jest organizowane w ramach uroczystości państwowych towarzyszących obchodom beatyfikacji Rodziny Ulmów.

{"register":{"columns":[]}}