W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

XIII Wojewódzki Konkurs ,,Jesień w lesie grzyby niesie”

14.09.2021

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy ogłasza XIII Wojewódzki konkurs pn. ,,Jesień w lesie grzyby niesie”, zaadresowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Tematem konkursu jest ukazanie uroków lasu i jego zasobów poprzez wykonanie fotografii grzyba lub grzybów występujących w ich naturalnym środowisku.

XIII Wojewódzki Konkurs ,,Jesień w lesie grzyby niesie” trzy podgrzybki na mchu

Celem konkursu jest popularyzowania idei ,, grzybobrania bez pomyłek”. Prace konkursowe należy przesłać do dnia 10 listopada 2021 r. na adres Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Bydgoszczy, ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz.

Poniżej regulamin konkursu wraz z załącznikami:

  • oświadczenie pełnoletniego uczestnika konkursu
  • zgodę przedstawiciela ustawowego niepełnoletniego uczestnika konkursu na udział w konkursie. 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w powyższym przedsięwzięciu, które sprzyja poznaniu grzybów a tym samym profilaktyce zatruć grzybami. 

Materiały

Regulamin
REGULAMIN.pdf 0.58MB
Załącznik nr 1. Zgoda przedstawiciela ustawowego niepełnoletniego uczestnika konkursu na udział w konkursie
Załącznik​_nr​_1Zgoda​_przedstawiciela​_ustawowego​_niepełnoletniego​_uczestnika​_konkursu​_na​_udział​_w​_konkursie.docx 0.02MB
Załącznik nr 2. Oświadczenie pełnoletniego uczestnika konkursu
Załącznik​_nr​_2​_Oświadczenie​_pełnoletniego​_uczestnika​_konkursu.docx 0.02MB