W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Nieruchomości i użytkowanie wieczyste

Odroczenie płatności za użytkowanie wieczyste gruntu Skarbu Państwa

Termin płatności rocznej za 2020 r. z tytułu użytkownia wieczystego gruntów Skarbu Państwa został przesunięty do końca czerwca 2020 r. Możesz też zawnioskować o późniejszą płatność.

Dowiedz się więcej

Odroczenie płatności za użytkowanie wieczyste gruntu gminy

Termin płatności rocznej za 2020 r. z tytułu użytkownia wieczystego gruntów gminy został przesunięty do końca czerwca 2020 r. Możesz też zawnioskować o późniejszą płatność.

Dowiedz się więcej

Uzyskaj ulgi w spłacie czynszów najmu, dzierżawy i użytkowania nieruchomości stanowiących własność jednostek samorządu terytorialnego

Wprowadzona zostaje możliwość udzielenia ulgi przez organ wykonawczy jednostki samorządu terytorialnego bez konieczności wcześniejszej uchwały właściwej rady lub sejmiku w tej sprawie, możliwość odstąpienia od dochodzenia należności bez ograniczeń co do kwoty zobowiązania.

Dowiedz się więcej

Nie zapłacisz podatku od przychodów z budynków

W okresie od 1 marca 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. określone przychody z budynków są zwolnione z opodatkowania.

Dowiedz się więcej