W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Branża turystyczna

Sprawdź, z jakich form wsparcia możesz skorzystać. 

Uzyskaj korzystniejsze warunki finansowania działalności turystycznej i okołoturystycznej

Skorzystaj z ułatwień w spłacie pożyczki na rozwój turystyki w Polsce Wschodniej. Zgłoś się do instytucji finansujących współpracujących z BGK.

Dowiedz się więcej

Voucher na imprezę turystyczną

Jeśli jesteś organizatorem turstyki, a podróżni rezygnują z usług, możesz zaproponować im voucher na imprezę turystyczną.

Dowiedz się więcej

Obniżenie kosztów zawarcia umowy gwarancji w roku 2020

Jeśli jesteś organizatorem turystyki lub podmiotem ułatwiającym nabywanie powiązanych usług turystycznych, możesz skorzystać z mechanizmu, który pozwoli Ci obniżyć koszty zawarcia z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym lub bankiem umowy gwarancji w roku 2020.

Dowiedz się więcej

Obniżenie kosztów zawarcia umowy ubezpieczenia na rzecz podróżnych w roku 2020

Jeśli jesteś organizatorem turystyki lub podmiotem ułatwiającym nabywanie powiązanych usług turystycznych, możesz skorzystać z mechanizmu, który pozowli Ci obniżyć koszty zawarcia umowy ubezpieczenia na rzecz podróżnych w roku 2020

Dowiedz się więcej

Dodatkowy kredyt dla Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

Możliwość udzielenia Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu kredytu przez BGK.

Dowiedz się więcej

Wprowadzenie domniemania niespełnienia wymagań sanitarnych w obiektach, w których są świadczone usługi hotelarskie

Wprowadzenie domniemania ma na celu umożliwienie natychmiastowej reakcji służb sanitarnych w przypadku podejrzenia, że w obiekcie może przebywać osoba, zarażona wirusem, tym samym usprawnić podjęcie natychmiastowych działań zaradczych.

Dowiedz się więcej

Uzyskaj zwrot składek z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

Narzędzie dostarcza przynajmniej części środków na pokrycie bieżącej działalności (w tym m.in. zapłaty za zabezpieczenia finansowe niezbędne do kontynuacji działalności).

Dowiedz się więcej

Polski Bon Turystyczny - dla branży turystycznej

Jeśli jesteś przedsiębiorcą turystycznym lub organizacją pożytku publicznego możesz przyjmować płatności bonem turystycznym.

Dowiedz się więcej

{"register":{"columns":[]}}