Powrót

KONCERT ZESPOŁÓW KAMERALNYCH I ORKIESTRY DĘTEJ

KONCERT ZESPOŁÓW KAMERALNYCH I ORKIESTRY DĘTEJ
2026-06-17 17:00
 
 Solista: Antoni Serwa Dyrygent: Tomasz Soswa WSTĘP WOLNY! 
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach, Katowice ul. Ułańska 7b Sala Koncertowa ZPSM im. W. Kilara w Katowicach, ul. Ułańska 7b 
  • KIEDY

    17 czerwca 2026 (środa)

    godz 17:00

    Solista: Antoni Serwa Dyrygent: Tomasz Soswa WSTĘP WOLNY!

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach

    Katowice ul. Ułańska 7b

    Sala Koncertowa ZPSM im. W. Kilara w Katowicach, ul. Ułańska 7b

Baner promujący koncert zespołów kameralnych i orkiestry dętej. Na tle w kolorach granatu i złota znajdują się motywy muzyczne oraz instrumenty orkiestry dętej. W treści podano informacje o wydarzeniu: 17 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 w Sali Koncertowej ZPSM im. Wojciecha Kilara w Katowicach przy ul. Ułańskiej 7b. Solista: Antoni Serwa, dyrygent: Tomasz Soswa. Wstęp wolny.

Już 17 czerwca 2026 r. (środa) o godz. 17:00 zapraszamy Państwa na wyjątkowy Koncert Zespołów Kameralnych i Orkiestry Dętej, który odbędzie się w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach przy ul. Ułańskiej 7b.

Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć młodych muzyków prezentujących efekty swojej całorocznej pracy artystycznej. W programie znajdą się utwory wykonywane przez zespoły kameralne oraz Orkiestrę Dętą szkoły.

Solista: Antoni Serwa
Dyrygent: Tomasz Soswa

🎵 WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, absolwentów, przyjaciół szkoły oraz wszystkich miłośników muzyki na wspólne muzyczne popołudnie.

Do zobaczenia 17 czerwca! 🎶

Plakat promujący wyjątkowy Koncert Zespołów Kameralnych i Orkiestry Dętej, który odbędzie się w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach przy ul. Ułańskiej 7b. Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć młodych muzyków prezentujących efekty swojej całorocznej pracy artystycznej. W programie znajdą się utwory wykonywane przez zespoły kameralne oraz Orkiestrę Dętą szkoły. Solista: Antoni Serwa Dyrygent: Tomasz Soswa 🎵 WSTĘP WOLNY Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, absolwentów, przyjaciół szkoły oraz wszystkich miłośników muzyki na wspólne muzyczne popołudnie. Do zobaczenia 17 czerwca! 🎶

{"register":{"columns":[]}}