W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

ARiMR zaprasza do udziału w konkursie „Moje wiejskie wakacje”

23.06.2023

Moje_wiejskie_wakacje

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pt. „Moje wiejskie wakacje”. Konkurs adresowany jest do młodzieży z obszarów wiejskich.

Celem konkursu jest prezentacja i wzmocnienie wizerunku polskiej wsi jako miejsca do wypoczynku, letnich przygód oraz zabaw dla dzieci i młodzieży. Pokazanie, że polska wieś cały czas się rozwija i podąża za trendami, oferuje wiele aktywności kulturalnych, a dbałość o lokalne tradycje oraz dziedzictwo kulturowe wsi jest nieustannie praktykowana.

Najlepsza fotografia zostanie wyróżniona nagrodą rzeczową o wartości do 1 tysiąca złotych (miejsce 2. – nagrodą o wartości do 800 zł, miejsce 3. – nagrodą o wartości do 500 zł).

ZAŁOŻENIA KONKURSU

Konkurs trwa od 26 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. 

  1. Konkurs skierowany jest do młodzieży, która ukończyła 12 lat najpóźniej w dniu rozpoczęcia konkursu i nie ukończyła 18 lat do dnia 15 września 2023 r. (włącznie);
  2. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii z wakacji, przedstawiającej ciekawy sposób spędzania czasu na wsi, nawiązujący do lokalnych wydarzeń, tradycji, zabaw, pracy u boku rolnika, wypoczynku itp. Zdjęcie może być wykonane dowolną techniką (np. aparat fotograficzny, smartfon, tablet).
  3. Można zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie przesyłając je wraz z dokumentacją.

KRYTERIA OCENY NADESŁANYCH ZDJĘĆ

Zgłoszenia oceniane będą pod względem:

  • Tematyki,
  • Oryginalności,
  • Jakości,
  • Kompozycji.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości 15 września 2023 r. na stronie internetowej: www.gov.pl/web/arimr.

Materiały

REGULAMIN​_Moje​_wiejskie​_wakacje
REGULAMIN​_Moje​_wiejskie​_wakacje.pdf 0.24MB
ZALACZNIK​_NR​_1​_FORMULARZ​_ZGLOSZENIOWY​_MWW
ZALACZNIK​_NR​_1​_FORMULARZ​_ZGLOSZENIOWY​_MWW.pdf 0.09MB
ZALACZNIK​_NR​_11​_DO​_FORMULARZA​_ZGLOSZENIOWEGO​_MWW
ZALACZNIK​_NR​_11​_DO​_FORMULARZA​_ZGLOSZENIOWEGO​_MWW.pdf 0.19MB
ZALACZNIK​_NR​_12​_DO​_FORMULARZA​_ZGLOSZENIOWEGO​_MWW
ZALACZNIK​_NR​_12​_DO​_FORMULARZA​_ZGLOSZENIOWEGO​_MWW.pdf 0.19MB
{"register":{"columns":[]}}