W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Formularz kontaktowy

ZADAJ PYTANIE - tu możesz wysłać pytanie do ARiMR

  1. Za pośrednictwem „Formularza kontaktowego ARiMR” dostępnego na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (www.arimr.gov.pl) można kierować pytania w zakresie określonym w rozwijalnym „menu” formularza.
  2. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką (*).
  3. Przesłanie formularza kontaktowego z pytaniem/ami będzie możliwe jedynie po: podaniu imienia, nazwiska i adresu e-mail, wyrażeniu przez Użytkownika zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz po potwierdzeniu akceptacji Regulaminu korzystania z formularza kontaktowego ARiMR i pola "Nie jestem robotem".

Formularz kontaktowy NIE MOŻE być wykorzystywany do:

  • korespondencji w ramach konkretnych spraw i postępowań prowadzonych przez ARiMR (wszczętych lub zakończonych),
  • składania skarg, petycji, ofert, wniosków o udzielenie informacji w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej i pytań w rozumieniu ustawy Prawo prasowe.

W takich sprawach korespondencję wysyłaną pocztą elektroniczną należy kierować do właściwego organu (Oddział Regionalny lub Biuro Powiatowe ARiMR), a w przypadku Centrali ARiMR na adres INFO@arimr.gov.pl.

Wypełnij formularz kontaktowy.

{"register":{"columns":[]}}