W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyniki konkursu fotograficznego „Nowoczesna polska wieś"

12.10.2021

kolaż_konkurs

12 października 2021 roku rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny zorganizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Konkurs pod tytułem „Nowoczesna polska wieś” skierowany był do polskich rolników, których pasją jest fotografia. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu i przesłaniu do ARiMR zdjęcia ilustrującego zmiany, jakie w minionych latach zaszły na polskiej wsi.

Na konkurs wpłynęło ponad 50 prac z całej Polski. Komisja oceniała ich pomysłowość, oryginalność, jakość, estetykę oraz siłę przekazu. Jury zwróciło także uwagę na związek prac z zadaniami realizowanymi przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ponieważ poziom prac konkursowych był bardzo wysoki, komisja konkursowa postanowiła oprócz trzech nagród głównych przyznać także wyróżnienia. Laureaci i wyróżnieni zostaną powiadomieni mailowo o sposobie i formie wręczenia nagród.

Laureaci konkursu:

I miejsce - Tomasz Kuźdub

 

1

 

II miejsce - Jacek Cisło

 

1

 

III miejsce - Jolanta Placek

 

1

 

Wyróżnieni:

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}