W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Informacja dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Budynek Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych ruchowo. Przed wejściem do budynku znajduje się dzwonek umożliwiający wezwanie pracownika ochrony, który przy użyciu schodołaza przetransportuje osobę niepełnosprawną do budynku. Ponadto drzwi wejściowe budynku oraz winda przystosowane są do swobodnego przejazdu wózka inwalidzkiego.

Informacja dla osób niesłyszących

Osoby posługujące się językiem migowym chcące umówić się na spotkanie z pracownikiem urzędu, proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres poczty elektronicznej: gif@gif.gov.pl lub na numer faksu: 22 831 02 44. Zgłoszenie powinno zawierać informacje o preferowanej metodzie komunikacji (PJM, SJM, SKOGN) oraz krótki opis sprawy, której spotkanie będzie dotyczyło. Powyższe zgłoszenie należy przesłać na minimum 3 dni robocze przed planowaną datą wizyty w urzędzie.

Informacja dla osób niedowidzących

Na prośbę osoby niedowidzącej istnieje możliwość udostępniania decyzji i komunikatów w druku powiększonym.

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.11.2019 15:12 Dominika Walczak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Dominika Walczak
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacje dla osób niepełnosprawnych 1.0 18.11.2019 15:12 Dominika Walczak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}