W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Porozumienie o współpracy pomiędzy Głównym Inspektorem Farmaceutycznym a Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców

09.08.2021

9 sierpnia 2021 r. Główny Inspektor Farmaceutyczny podpisał porozumienie o współpracy z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Podpisanie porozumienia z MSP

Celem porozumienia jest wymiana doświadczeń w zakresie wyzwań związanych z funkcjonowaniem rynku farmaceutycznego oraz podejmowanych przez obie strony działań, mająca na celu bardziej efektywną realizację zadań postawionych przed nimi.


Inicjatywa ta zakłada również promowanie  społecznej odpowiedzialności prowadzenia działalności gospodarczej oraz zasad uczciwej konkurencji, a także dążenie do podniesienia świadomości przedsiębiorców działających w sektorze farmaceutycznym w zakresie obowiązujących przepisów prawa.


Obie strony zadeklarowały daleko idącą współpracę polegająca na wspólnym udziale w szkoleniach, konferencjach, seminariach oraz innych wydarzeniach dotyczących zasad funkcjonowania rynku farmaceutycznego oraz małych i średnich przedsiębiorców. W celu zwiększenia efektywności przekazu informacji, w ramach porozumienia, zadeklarowana została współpraca na poziomie medialnej komunikacji zewnętrznej.

Zdjęcia (1)