W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Przypominamy o zachowaniu ostrożności przy kupowaniu leków!

19.03.2020

laptop na drewnianym stole, na ekranie różnokolorowe tabletki.

Pacjencie pamiętaj!

  1. Kupuj leki tylko w aptece ogólnodostępnej, jeśli dokonujesz zakupu przez internet, upewnij się, że apteka działa legalnie i prowadzi jednocześnie sprzedaż stacjonarną. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  2. Nie daj się oszukać nieuczciwym sprzedawcom oferującym różnego rodzaju leki, preparaty chroniące przed zarażeniem wirusem czy testy na obecność koronawirusa. Stosowanie leków niewiadomego pochodzenia naraża Twoje zdrowie i życie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  3. Pamiętaj, że kupując lek niewiadomego pochodzenia możesz kupić lek sfałszowany, a to może doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Jeśli chodzi o zdrowie nie warto ryzykować. Dlatego lepiej kupować leki tam gdzie mamy pewność ich legalnego pochodzenia.