W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje społeczne dotyczące projektu ustawy o OSP w powiecie radomskim

21.05.2021

Zdjęcie wykonane w Sali szkoleniowej ochotniczej straży pożarnej w Goździe. Na zdjęciu widać na środku sali ustawiony stół przy którym siedzą: komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu brygadier Paweł Fliszkiewicz, wójt gminy Gózd Paweł Dziewit, starosta radomski Waldemar Trelka, Wicewojewoda mazowiecki Artur Standowicz, Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej starszy brygadier Artur Gonera oraz zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu brygadier Bartosz Musiał. Frontem do osób siedzących przy stole ustawione są krzesła na których siedzą przybyli zainteresowani. Jedna z osób stoi i zadaje pytanie. Zdjęcie wykonane z bliższej perspektywy do poprzedzającego.

21 maja 2021 roku w godzinach od 13:30 do 15:30 w siedzibie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Góździe (woj. mazowieckie, powiat radomski) odbyły się konsultacje społeczne z członkami ochotniczych straży pożarnych w sprawie Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej. W spotkaniu oprócz przedstawicieli OSP z regionu radomskiego udział wzięli:

  • Pan Artur Standowicz – Wicewojewoda Mazowiecki
  • st. bryg. Artur Gonera – Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP
  • bryg. Grzegorz Kamiński – Zastępca Naczelnika Wydziału Organizacyjnego KW PSP w Warszawie
  • Pan Waldemar Trelka – Starosta Radomski
  • Pan Paweł Dziewit – Wójt Gminy Gózd
  • bryg. Paweł Fliszkiewicz – Komendant Miejski PSP w Radomiu
  • bryg. Marcin Ziomek – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Radomiu
  • bryg. Bartosz Musiał – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Radomiu

Podczas spotkania przedstawiono główne cele ustawy, po których nastąpiły konsultacje. Wszelkie uwagi zgłoszone podczas konsultacji zostaną przekazane do jednostek nadrzędnych Państwowej Straży Pożarnej.

 

Opracowanie: kpt. Adrian Becher, KM PSP w Radomiu

Zdjęcia (3)