W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KM PSP w Radomiu wspiera program "Siła w seniorach"

10.09.2021

Zdjęcie wykonane na Sali wykładowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Na Sali obecni są seniorzy, do których to skierowany jest program „siła w seniorach”. W ramach tego programu osoby starsze są zapoznawane z tematyką niebezpieczeństwa powodowanego przez tlenek węgla. Na zdjęciu widać pracownika Zakała Doskonalenia Zawodowego w Radomiu prowadzącego wykład. Kobieta ubrana jest w sukienkę koloru jasnego, w rękach trzyma mikrofon. Obok niej siedzi zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu – bryg. Marcin Ziomek. Funkcjonariusz ubrany jest w mundur galowy w ciemnym granatowym kolorze.

W ramach programu „Siła w seniorach” ruszyła kampania o niebezpieczeństwach związanych z tlenkiem węgla wśród radomskich seniorów. Akcję edukacyjną dla seniorów prowadzi Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Dnia 10.09.2021 r. Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Marcin Ziomek w ramach akcji wygłosił prelekcje dotyczącą tlenku węgla oraz zagrożeń z nim związanych. Na koniec spotkania seniorom wręczono czujniki czadu. W ramach akcji planowany jest cykl spotkań na temat zagrożeń, jakie niesie za sobą czad, podczas których planowane jest wręczenie łącznie 400 czujników czadu.

 

Opracowanie: kpt. Ewelina Borcuch, KM PSP w Radomiu

Zdjęcia: kpt. Ewelina Borcuch, KM PSP w Radomiu

Zdjęcia (2)