W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Reprezentacja KM PSP w Radomiu zajęła I miejsce w rozgrywkach strefowych w piłkę nożną

10.09.2021

Zdjęcie przedstawia reprezentację Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu podczas eliminacji strefowych strażaków w piłkę nożną. Strażacy ustawieni są na tle bramki w dwóch rzędach – w pierwszym rzędzie stoją, w drugim znajdują się w pozycji przykucniętej. Reprezentanci ubrani są w różnobarwne stroje piłkarskie (koszulki, spodenki).

Reprezentacja Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu zajęła 1 miejsce w eliminacjach strefowych do ''XVIII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Halowej - 2021".

Zawody odbyły się w dniu 10 września 2021 roku w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Belsku Dużym (powiat grójecki).

Po bardzo dobrych rozgrywkach reprezentacja Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu zajęła 1 miejsce nie przegrywając żadnego meczu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Opracowanie: kpt. Radosław Nachyła, KM PSP w Radomiu

Zdjęcia: kpt. Wojciech Bajor, KM PSP w Radomiu

Zdjęcia (1)