W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Reprezentacja KM PSP w Radomiu zajęła III miejsce podczas rozgrywek finałowych w piłkę nożną

16.09.2021

Zdjęcie przedstawia reprezentację Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu podczas rozgrywek finałowych strażaków w piłkę nożną. Strażacy ustawieni są na tle bramki hali sportowej. Reprezentanci ubrani są w czerwono - czarne stroje piłkarskie (koszulki, spodenki). W śród nich znajdują się również zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego starszy brygadier Dariusz Sztumski, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu brygadier Paweł Fliszkiewicz wraz ze swoim zastępcą brygadierem Bartoszem Musiałem. Ponadto na zdjęciu widać jeszcze przedstawicieli organizatora zawodów funkcjonariuszy komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie oraz ośrodka szkolenia w Warszawie.

Reprezentacja Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu zajęła III miejsce w rozgrywkach finałowych w ramach ''XVIII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Halowej”.

Zawody odbyły się w dniu 16 września 2021 roku w hali sportowej na terenie obiektów Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

W rozgrywkach udział wzięło najlepszych 8 drużyn z terenu województwa mazowieckiego, wyłonionych wcześniej w drodze eliminacji podczas rozgrywek strefowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Opracowanie: st. kpt. Marcin Gierczak, KM PSP w Radomiu

Opracowanie: kpt. Piotr Chłopicki, KM PSP w Radomiu

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}