W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek motocykli i samochodu osobowego w Radomiu przy ulicy Czarnieckiego

30.04.2021

Zdjęcie wykonane w porze nocnej. Na zdjęciu widać ulicę Czarnieckiego w Radomiu. Na jezdni widać leżący uszkodzony motocykl. Dookoła niego znajdują się również porozrzucane elementy konstrukcyjne

W dniu 30.04.2021  o godz. 21.16  na ulicy Czarnieckiego w Radomiu doszło do zderzenia 3 motocykli oraz samochodu osobowego. W wyniku wypadku poszkodowane zostały 3 osoby – kierujący jednośladami.

Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy zespołom Pogotowia Ratunkowego w udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala w celu dalszej hospitalizacji.

W działaniach trwających blisko 3,5 godziny udział brały 3 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej, Pogotowie Ratunkowe praz Policja.

 

Opracowanie: st. kpt. Marcin Gierczak, KM PSP w Radomiu

Zdjęcia: Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza PSP nr 1 w Radomiu

Zdjęcia (3)