W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia okolicznościowe z okazji Dnia Strażaka

04.05.2021

Zdjęcie przedstawia fragment listu skierowanego do funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Państwowej Straży Pożarnej jak również druhen i druhów Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Funkcjonariuszki i Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej,

Pracownicy cywilni jednostek ochrony przeciwpożarowej,

Druhny i Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych,

Sympatycy Państwowej Straży Pożarnej!

 

"Szanowni Strażacy, Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych i Pracownicy cywilni jednostek ochrony przeciwpożarowej, z okazji Dnia Strażaka, życzymy Wam satysfakcji z pełnionej służby i wykonywanych obowiązków. Przyjmijcie także życzenia zdrowia, wytrwałości, spokoju i nieprzerwanej wiary w to, że wszelkie działania podejmowane dla ustabilizowania sytuacji epidemicznej, pozwolą nam niebawem wrócić do codzienności sprzed pandemii."                

 


 

Powyżej zamieszczony został fragment listu okolicznościowego przygotowanego z okazji obchodów Dnia Strażaka. List kierowany jest między innymi do Funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, Druhów Ochotniczej Straży Pożarnej jak również Pracowników cywilnych jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Pod listem swoje podpisy złożyli Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Maciej Wąsik oraz Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosław Nowosielski.  

Dzień Strażaka obchodzony jest każdego roku w dniu 4 maja.

Pełna treść listu została zamieszczona poniżej w załączeniu do artykułu.

Materiały

List okolicznościowy Dzień Strażaka 04.05.2021
List​_okolicznościowy​_Dzień​_Strażaka​_04052021.pdf 0.87MB