W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Stracił panowanie nad pojazdem. Auto spadło ze skarpy

Na zdjęciu widoczne są samochody pożarnicze Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim oraz samochód Komendy Powiatowej Policji stojące na poboczu drogi

Mężczyzna kierujący samochodem osobowym VW Polo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i prowadzone przez niego auto wypadło z drogi i zsunęło się kilka metrów w dół  ze skarpy.

Informacja o wypadku do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim wpłynęła  o godzinie 1507 w poniedziałek 15 lutego br. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej nr 2511D pomiędzy Lubomierzem a Radoniowem. Na miejsce natychmiast zadysponowano 2 zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz 1 zastęp  z  OSP KSRG w Lubomierzu a także zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Kierujący samochodem mężczyzna o własnych siłach opuścił pojazd, jednak w wyniku zdarzenia  odniósł  obrażenia rąk i głowy, obrażenia zostały zaopatrzone przez ratowników ze Straży Pożarnej i następnie poszkodowany został przekazany dla przybyłego na miejsce zdarzenia ZRM.

 

Autor: mł. kpt. Bartosz Lisowski

Zdjęcia: KP PSP w Lwówku Śląskim

Zdjęcia (4)