W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Informacja dla uczestników spotkań WSSE w Bydgoszczy

Uprzejmie informujemy, że podczas spotkań i uroczystości organizowanych przez Wojewódzką Stację Sanitarni-Epidemiologiczną w Bydgoszczy mogą być wykonywane fotorelacje lub zapisy filmowe, które mogą być rozpowszechniane w różnych formach m.in. za pośrednictwem stron internetowych, materiałów informacyjnych oraz publikacji rozmieszczanych w miejscach publicznych. Wiąże się to z rozpowszechnianiem wizerunku osób uczestniczących w wydarzeniach.

Osoby wchodzące na spotkanie lub uroczystość wyrażają zgodę na wykonywanie fotorelacji lub zapisu filmowego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w celu dokumentacji wydarzeń z udziałem Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy i jego zastępcy, przedstawicieli Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy, co związane jest z prowadzeniem polityki informacyjnej Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, w tym publicznego prezentowania działań organów administracji rządowej oraz organizowania kontaktów publicznych organów administracji rządowej, realizowanych z udziałem lub za pośrednictwem środków masowego przekazu zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji i zadań rzeczników prasowych w urzędach organów administracji rządowej, oraz na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Osoby, które nie życzą sobie, aby ich wizerunek był utrwalany i rozpowszechniany w podanych powyżej celach, a nie będą w fotorelacji lub zapisie filmowym stanowić jedynie szczegółu całości np.: zgromadzenia, krajobrazu czy imprezy publicznej lub plenerowej proszone są o zgłoszenie tego faktu do Biura rzecznika prasowego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy, 

ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, email: rzecznik.wsse.bydgoszcz@sanepid.gov.pl

Odbiorcą danych osobowych w zakresie rozpowszechnianego wizerunku może być każdy, kto zapozna się z fotografią lub zapisem filmowym.

{"register":{"columns":[]}}