W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Emeryci - KEiRP RP

20.06.2021


 

2022-04-14

Niech czas Świąt Wielkanocnych będzie okazją
do zatrzymania się w codziennym pośpiechu,
spędzeniem radosnych chwil w rodzinnym gronie
oraz czasem refleksji nad tajemnicą Zmarwychwstania Pańskiego.

życzy Zarząd Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP - Koło w Siedlcach

Życzenie Wielkanocne

 


2022-01-28

Zarząd Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Siedlcach informuje, że organizuje wyjzd do Grecji w dniach 7 - 14 września 2022 roku.

Zgłoszenia do Zarządu do 20.02.2022 roku.

 

Oferta Wyjazdu do Grecji

 


20.06.2021

Informacja o spotkaniu Koła Emerytów

W dniu 20 czerwca 2021 r. odbyło się spotkanie emerytów Koła w Siedlcach. Spotkanie, zwyczajowo styczniowe, odbyło się z opóźnieniem z powodu pandemii koronawirusa. Uczestniczyło w nim 46 osób. Miejscem spotkania była sala Zakładu Aktywizacji Zawodowej przy ul. Chopina.

Otwarcia dokonała prezes Koła – koleżanka Alina Piekart. Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych kolegów: Eugeniusza Młynarskiego, Andrzeja Egiera, Ryszarda Wójcika.

Kolejnym punktem spotkania było uhonorowanie dyplomami gratulacyjnymi naszych jubilatów, w tym najstarszego 95-letniego kolegę Apolinarego Jaworskiego.

Kolega Marek Boruc powiadomił nas o możliwości wyjazdów grupowych do sanatorium. Ważne jest tu ponad roczne planowanie wyjazdów. O szczegółach informować będą telefonicznie członkowie Zarządu Koła: Alina Piekart tel. 692 448 972 i Marek  Boruc.

Po zakończeniu części oficjalnej odbył się uroczysty obiad. Na spotkanie zaproszony był Komendant  Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}