W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolportaż ulotek dot. Narodowego Programu Szczepień

16.03.2021

Strażacy w całym kraju rozpoczęli dystrybucję 10 mln ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19 skierowaną do mieszkańców małych miejscowości i wsi.

Kolportaż ulotek dot. Narodowego Programu Szczepień.

16 marca 2021 roku siedleccy strażacy dostarczyli do wszystkich gmin powiatu siedleckiego ulotki dot. Narodowego Programu Szczepień. Ulotki zostaną następnie kolportowane do mieszkańców małych miejscowości i wsi - w proces ten zaangażują się druhowie ochotniczych straży pożarnych.
Wcześniej strażacy PSP spersonalizowali ulotki wpisując do każdej z nich numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień.

Materiały mają przede wszystkim trafić do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z Internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł. Chcemy z tymi ulotkami dotrzeć do każdego seniora. W ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie przeciwko COVID-19.

Pod numerem telefonu 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

 

Zdjęcia (5)