W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozpoczął się proces szczepień przeciw COVID-19 dla funkcjonariuszy służb mundurowych

25.03.2021

24 marca 2021 roku o godzinie 14:00 w szpitalu tymczasowym na PGE Narodowym rozpoczął się proces szczepień przeciw COVID-19 dla grupy 1C „służby mundurowe".

Rozpoczął się proces szczepień przeciw COVID-19 dla funkcjonariuszy służb mundurowych.

Od 25 marca 2021 roku siedleccy strażacy, zarówno Państwowej Straży Pożarnej jak i druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu siedleckiego, przystąpili do szczepień przeciwko Covid-19. Szczepienia będą odbywały się w następnych dniach zgodnie z przyjętym harmonogramem szczepień.

Komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak podczas briefiengu prasowego dot. szczepień skierował do funkcjonariuszy i druhów słowa „Funkcjonariuszki i funkcjonariusze, druhny i druhowie apeluję szczepcie się! Jesteście na pierwszej linii frontu! Żeby ratownik mógł ratować musi być zdrowy". Komendant Bartkowiak podziękował również za wszystkie dotychczasowe działania w walce z pandemią.

 

Zdjęcia (4)