W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kontrola bez zastrzeżeń

28.01.2022

Sprawny pojazd i wypoczęty kierowca to warunek, by wynikiem kontroli był brak zastrzeżeń inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Gnieźnieński przykład jest na to najlepszym dowodem.

Na pierwszym planie pojazd przewożący młodzież, zatrzymany na jednym z parkingów do kontroli przez gnieźnieńskich inspektorów. Po lewej radiowóz ITD. W oddali zaparkowane auta osobowe.

W ramach akcji „Bezpieczny autokar – ferie 2022” funkcjonariusze ITD z Gniezna 26 stycznia zatrzymali do kontroli autobus, którym młodzież jechała na sportowe zawody. Stan techniczny pojazdu okazał się prawidłowy. Inspektorzy nie stwierdzili żadnych uchybień co do pojazdu poddanego czynnościom sprawdzającym. Pozytywnie zakończyła się też kontrola kierowcy, który posiadał wszystkie niezbędne zezwolenia i dokumenty, był wypoczęty i trzeźwy.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}