W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

st. bryg. Sebastian Zdanowicz

Podlaski Komendant Wojewódzki PSP

Podlaski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Sebastian Zdanowicz.

St. bryg. Sebastian Zdanowicz związany z ochroną przeciwpożarową od 1996 roku, kiedy rozpoczął naukę jako kadet w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, którą ukończył w 1998 roku w stopniu młodszego aspiranta uzyskując tytuł technika pożarnictwa. Pełniąc służbę pożarniczą podnosi swoje wykształcenie ogólne na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku uzyskując tytuł magistra oraz zawodowe na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, uzyskując kwalifikacje do zajmowania stanowisk oficerskich i awans na stopień młodszego kapitana.

Po promocji na pierwszy stopień aspirancki w 1998 roku zostaje skierowany do służby w Komendzie Rejonowej PSP w Białymstoku, gdzie zostaje mianowany na stanowisko dowódcy zastępu. Następnie pełni służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Białymstoku na stanowiskach dowódczych różnego szczebla, począwszy od dowódcy zastępu, następnie dowódcy sekcji, dowódcy zmiany, specjalisty, zastępcy dowódcy JRG w JRG Nr 4, a ostatnio na stanowisku p.o. dowódcy JRG w JRG Nr 3. Za swoją służbę wyróżniony został Krzyżem Zasługi za Dzielność za działania ratownicze podczas powodzi w 2001 roku oraz Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Poza służbą udziela się w Ochotniczej Straży Pożarnej w Knyszynie, gdzie pełni funkcje Prezesa OSP.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
19.01.2022 10:01 Dorota Brzezowska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Organizacji i Nadzoru
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Sebastian Zdanowicz 4.0 07.06.2022 11:48 Piotr Chojnowski
st. bryg. Sebastian Zdanowicz 3.0 02.06.2022 11:42 Wojciech Łapiński
st. bryg. Sebastian Zdanowicz 2.0 01.06.2022 15:04 Dorota Brzezowska
st. bryg. Sebastian Zdanowicz 1.0 19.01.2022 10:01 Dorota Brzezowska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}