W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Czym jest POPC Wsparcie

To zespół interdyscyplinarny, którego główną misją jest wspieranie wnioskodawców i beneficjentów (II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa) z sektora publicznego we wdrażaniu systemów informatycznych na każdym etapie realizacji przedsięwzięć. Oferujemy wsparcie opiniodawczo-doradcze w całym „cyklu życia projektu” - od koncepcji poprzez przygotowanie do realizacji, aplikowanie o środki, realizacji aż po utrzymanie efektów projektu w okresie trwałości.

Nasz zespół składa się ze specjalistów i ekspertów z takich obszarów jak IT, User Experience, fundusze unijne, prawo oraz postępowania zakupowe. Dzięki takiej różnorodności zapewniamy kompleksowe podejście do projektów uwzględniając zarówno aspekty techniczne, jak i biznesowe. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na skuteczne rozwiązywanie problemów naszych klientów.

Aktualności

zobacz wszystkie

Zakresy pomocy projektu POPC Wsparcie

{"register":{"columns":[]}}