Beneficjenci II osi POPC! Czy jesteście dojrzali projektowo?

Infografika zawiera wykresy kołowe, wykresy słupkowe oraz diagramy.

POPC Wsparcie uruchomiło badanie dojrzałości projektowej instytucji, które dostały dofinansowanie z II osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Chcemy zaproponować Wam bezpłatne usługi wsparcia. Dzięki nim Wasz projekt zakończy się sukcesem.

 

Od 1 do 30 kwietnia 2019 r. jest dostępna ankieta elektroniczna. Znajdziesz w niej pytania dotyczące zdolności Twojej instytucji do skutecznego realizowania projektów informatycznych.

 

Badanie sprawdza potencjał Twojej instytucji, a nam pozwoli stworzyć bezpłatną ofertę wsparcia zespołów projektowych, która będzie dopasowana do:

  • potrzeb zespołów, które wypełnią ankietę,
  • etapu realizacji projektów,
  • kompetencji ludzi, które te projekty realizują.

 

Wypełnij tę ankietę, jeśli Twoja instytucja zdobyła dofinansowanie ze środków II osi POPC. Zachęcamy do tego kierowników jednostek, kierowników projektów, przełożonych kierowników projektów i innych członków zespołów projektowych.

 

Zależy nam na możliwie jak najszerszej reprezentacji projektów informatycznych finansowanych z II osi POPC. Szeroki udział w badaniu pozwoli poznać prawdę o potencjale administracji publicznej do realizowania projektów IT, a finalnie stworzyć mechanizmy skutecznej pomocy projektom IT. Podzielimy się z Wami wynikami ankiety i zaprosimy Was do skorzystania z naszego wsparcia!

 

Udział w badaniach i wypełnienie ankiety oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Czekamy do 30 kwietnia 2019 r. na wypełnioną przez Ciebie ankietę.

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 02.04.2019 09:57
Osoba publikująca: Andrzej Pieczunko
Zmodyfikowano: 24.05.2019 10:38
Osoba modyfikująca: Andrzej Pieczunko