W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

POPC Wsparcie pomogło zdobyć dofinansowanie do projektu UZP!

30.08.2019

Dzielimy się z Wami dobrą informacją. „E-zamówienia – elektroniczne zamówienia publiczne” zdobyły dofinansowanie. To kolejny projekt wspierany przez Centralny Ośrodek Informatyki – zespół POPC Wsparcie. Dzięki naszej pomocy kolejna instytucja – Urząd Zamówień Publicznych – uzyskała dofinansowanie!

Klawiatura ikoną koszyka zakupowego na klawiszu Enter. Napis na banerze: Projekt e-zamówienia otrzymał dofinansowanie

W ten sposób za środki z II osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa „E-administracja i otwarty rząd” (działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”) powstanie kolejny społecznie uzasadniony projekt IT. Skorzystają z niego przedsiębiorcy, administracja państwowa i organizacje pozarządowe.

I choć pracy było dużo, a tempo błyskawiczne to się udało. Urząd Zamówień Publicznych złożył projekt „E-zamówienia – elektroniczne zamówienia publiczne”, nad którym wspólnie pracowaliśmy:

  • zweryfikowaliśmy całą dokumentację: opis założeń projektu informatycznego, opis założeń nowej edycji projektu oraz studium wykonalności w zakresie rozwiązań technicznych
  • przygotowaliśmy analizę finansową i ekonomiczną projektu 

Pracę nad projektem koordynowała nasza ekspartka ds. projektów IT Magdalena Krawczuk.

Gratulujemy beneficjentowi i sobie samym. Mamy ogromną satysfakcję i ochotę na jeszcze więcej. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

 


Już 881 milionów złotych przyznano 32 projektom wspieranym przez Centralny Ośrodek Informatyki – Centrum Kompetencyjne POPC Wsparcie. Centrum Projektów Polska Cyfrowa ocenia kolejne projekty.