Projekt www.muzeach otrzymał dofinansowanie! Gratulujemy

Grupa osób w muzeum ogląda szkice

Projekt, któremu lideruje Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie otrzymał dofinansowanie. Udało się obronić protest złożony do Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. To 25 projekt, który uzyskał dofinansowanie przy pomocy POPC Wsparcie. Nasza efektywność wzrosła do 89%.

Obok Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie do projektu przystąpili różnież:

  1. Muzeum Historii Żydów Polskich
  2. Muzeum Lubelskie w Lublinie
  3. Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
  4. Muzeum Narodowe w Szczecinie
  5. Muzeum–Zamek w Łańcucie.

POPC Wsparcie pomagało w tym projekcie w kilku obszarach. Po pierwsze pomagaliśmy w wyłanianiu partnerów projektu i określaniu zasad rozliczeń finansowych pomiędzy partnerami. Weryfikowaliśmy też wniosek o dofinansowanie w zakresie zgodności z kryteriami merytorycznymi, ze szczególnym naciskiem na analizę kosztów i korzyści. Po negatywnej ocenie ekepertów, pomagaliśmy napisać protest.

Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym Polska Cyfrowa – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju – przyznało nam rację. Projekt obronił się w każdym kryterium. Wszystkie elementy protestu uznano za uzasadnione.

Gratulujemy zespołowi projektu i życzymy powodzenia.

"www.muzeach" to 25 projekt, który uzyskały dofinansowanie przy pomocy Centralnego Ośrodka Infromatyki - Centrum Kompetencyjnego POPC Wsparcie. W sumie pomogliśmy w uzyskaniu dofinansowania ponad 722 mln zł.

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 25.02.2019 18:20
Osoba publikująca: Andrzej Pieczunko
Zmodyfikowano: 22.03.2019 10:22
Osoba modyfikująca: Andrzej Pieczunko