W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

W czym mogę Pani, Panu pomóc? Nasze usługi "szyjemy na miarę"!

06.05.2019

pracownia

Już po raz drugi badamy potrzeby pracowników administracji publicznej. Chcemy sprawdzić, jakie wsparcie ułatwi skuteczne zdobywanie pieniędzy z II osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) i realizację projektów informatycznych zgodnie z planem.

Pierwsze badanie przeprowadziło Ministerstwo Cyfryzacji z udziałem Centralnego Ośrodka Informatyki w 2017 r. Wzięli w nim udział przedstawiciele 21 instytucji publicznych – ówczesnych wnioskodawców i beneficjentów II osi POPC.

Od tamtej pory zdarzyły się dwie miłe rzeczy:

  1. Powstało nasze Centrum Kompetencyjne POPC Wsparcie
  2. 70% respondentów badania (wśród instytucji zgłaszających chęć pozyskania środków POPC) – często przy naszym aktywnym udziale – otrzymało dofinansowanie do swojego projektu. 

Nasi respondenci zdradzili nam wówczas wiele pomysłów, które wdrożyliśmy w życie:

  • u nas dowiesz się wszystkiego o procedurach, konkursach, wymaganiach itd.
  • naszą odpowiedź dostaniesz najpóźniej po 2 dniach
  • podpowiemy Ci, jak zamówić studium wykonalności
  • udostępniliśmy formularze studiów wykonalności, z których chętnie korzystają nasi beneficjenci
  • pomożemy stworzyć dokumenty aplikacyjne, np. studia wykonalności
  • przed oceną ekspertów Centrum Projektów Polska Cyfrowa sprawdzimy, czy projekt spełnia kryteria konkursu
  • pomożemy opisać zamówienia publiczne

Nasz katalog usług na tym wcale się nie kończy!

Po półtora roku działania POPC Wsparcie zdecydowaliśmy się zbadać, co jeszcze możemy zrobić, by wesprzeć nasze koleżanki i naszych kolegów, którzy chcą realizować lub nawet już realizują projekty IT.

Pomóc może nam każdy pracownik administracji publicznej, który wypełni anonimową ankietę. Podobnie jak po pierwszym badaniu chcemy stworzyć usługi szyte na miarę. Dopasować je maksymalnie do potrzeb naszych beneficjentów. Do Twoich potrzeb.

Dlatego zależy nam na najliczniejszym udziale pracowników administracji publicznej w tym badaniu. Niezależnie, czy jesteś pracownikiem realizującym zadania merytoryczne, czy pełnisz już funkcje zarządcze – Twój głos jest dla nas ważny.

Zapraszamy wszystkich do wypełnienia ankiety.

Ankieta nie przetwarza danych osobowych.

Projekt „POPC Wsparcie” finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.