W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Oferta odbycia stażu w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wejherowie

16.03.2021

Chcesz odbyć staż i jednocześnie pomóc przy zwalczaniu pandemii COVID-19. Potrzebujemy osób do przeprowadzania telefonicznych wywiadów z osobami zakażonymi i osobami z kontaktu oraz do wykonywania prac biurowych – opracowywanie dokumentów. Pożądana znajomość obsługi komputera i programów EXCEL WORD. Praca bezpieczna, bez bezpośredniego kontaktu z zakażonym.

Obrazek pracownika biurowego, nad którym jest napis zachęcający do odbycia stażu w Stacji

Chcesz odbyć staż i jednocześnie pomóc przy zwalczaniu pandemii COVID-19.

Potrzebujemy osób do przeprowadzania telefonicznych wywiadów z osobami zakażonymi i osobami z kontaktu oraz do wykonywania prac biurowych – opracowywanie dokumentów. Pożądana znajomość obsługi komputera i programów EXCEL WORD. Praca bezpieczna, bez bezpośredniego kontaktu z zakażonym.

Praca od zaraz w godzinach 8:00-15:00 w siedzibie Stacji - Wejherowo; ul. Obrońców Helu 3.

Osoby chętne muszą być zarejestrowane w  Powiatowym Urzędzie Pracy, który oferuje 6-miesięczny płatny staż, po zakończeniu którego istnieje możliwość zawarcia z nami umowy o pracę.