W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi” rozstrzygnięty

23.12.2021

Zakończył się ogólnopolski Konkurs filmowy pn.: „Świat się kręci wokół wsi”. Konkurs został rozstrzygnięty w kategorii I.

Zakończył się ogólnopolski Konkurs filmowy pn.: „Świat się kręci wokół wsi”. Konkurs został rozstrzygnięty w kategorii I.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał nagrody i wyróżnienia pracom konkursowym, które zajęły miejsca I-V w rankingu zgłoszeń. Informacje o laureatach Konkursu oraz nagrodach i wyróżnieniach są przedstawione w „Liście laureatów Konkursu w kategorii I”.

W kategorii II Konkurs nie został rozstrzygnięty, gdyż wpłynęło zbyt mało prac. Uniemożliwia to stworzenie rankingu prac zgodnie z § 9 ust. 5 Konkursu i wybór najlepszej pracy konkursowej.

Nagrodzone filmy można obejrzeć na kanale YouTube Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Konkurs „Świat się kręci wokół wsi”.

https://www.youtube.com/watch?v=68DCtEjpqTk&list=PLA84fARUa_pTIHym2LP0QMprRS3tTnWlX

Materiały

Do pobrania
Lista​_laureatow​_Konkursu.pdf 0.08MB
Do pobrania
Ranking​_zgloszen​_-​_Kat​_I​_-​_po​_rozstrzygnięciu​_dot​_miejsc​_z​_tą​_samą​_liczbą​_punktów.pdf 0.10MB
Do pobrania
Ranking​_zgloszen​_-​_Kat​_II​_-​_brak​_rozstrzygnięcia.pdf 0.09MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
29.12.2021 15:51 Sławomir Mucha
Pierwsza publikacja:
27.12.2021 13:04 Iwona Chromiak
{"register":{"columns":[]}}