W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs Polski Przedsiębiorca 2018

12.06.2019

Minister Jan Krzysztof Ardanowski uczestniczył wczoraj w uroczystej Gali Konkursu Polski Przedsiębiorca 2018. Szef resortu rolnictwa wręczył nagrodę w kategorii eksporter.

Minister rolnictwa podczas gali Polski Przedsiębiorca Roku

− Dla mnie bardzo ważne jest to, że wręczyłem to wyróżnienie w kategorii eksporter. Dla polskiego rolnictwa sprawa eksportu to być, albo nie być. Jesteśmy dużym krajem rolniczym − mówił minister Ardanowski.

Nagrodę otrzymała firma Maspex, która jest producentem produktów spożywczych takich jak: soki, makarony, przetwory owocowo-warzywne. Swoje hity eksportowe firma sprzedaje do 60 krajów z całego świata.

List do uczestników wydarzenia skierował premier Mateusz Morawiecki. − Cieszę się, ze już po raz czwarty mamy okazję docenić najlepszych z najlepszych - współtwórców polskiej gospodarki – czytamy w liście premiera.

To już IV edycja Konkursu Polski Przedsiębiorca, organizowanego przez Gazetę Polską Codziennie. Wydarzenie ma na celu pokazanie liderów rynku, których cechuje patriotyzm gospodarczy. Poświęcone jest producentom, eksporterom, menadżerom, filantropom skutecznie wspierającym rozwój polskiej gospodarki.

Zdjęcia (2)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
12.06.2019 12:02 Sławomir Mucha
Pierwsza publikacja:
12.06.2019 12:02 Sławomir Mucha