W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

List Ministra do Nauczycieli i Pracowników Oświaty Rolniczej

14.10.2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam na Państwa ręce serdeczne podziękowania za pracę na rzecz edukacji. Dziękuję za pasję i entuzjazm, za kształtowanie postaw obywatelskich, za wpajanie młodzieży ponadczasowych wartości.

Infografika - Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zawód nauczyciela – to misja. Poza przekazywaniem wiedzy i umiejętności, wychowują Państwo młodych ludzi, towarzysząc im w odkrywaniu prawdy, dobra i piękna. Dzięki Państwa zaangażowaniu mogą oni z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy. Wiem, że Państwo radzą sobie z tym doskonale.

W sposób szczególny pragnę podziękować za życzliwość, otwarcie na drugiego człowieka, empatię i niesioną pomoc w obliczu trudnych dla nas wszystkich wydarzeń ostatnich miesięcy. Dzisiejsze czasy nakładają na nauczycieli i wychowawców szczególnie ważne zadania i ciągłą odpowiedzialność za drugiego człowieka. Wierzę, iż Państwa energia i zaangażowanie pozwolą sprostać bieżącym problemom wynikającym z warunków, które niesie za sobą pandemia.

W tym uroczystym dniu przekazuję życzenia dużo zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji złotego środka oraz wyznaczania rozsądnych granic. Życzę Państwu satysfakcji z pracy pedagogicznej oraz poczucia ważności wykonywanego zawodu i wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Grzegorz Puda

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Materiały

Do pobrania
List​_Ministra​_Grzegorza​_Pudy​_z​_okazji​_Dnia​_Edukacji​_Narodowej.pdf 0.53MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
15.10.2020 08:07 Sławomir Mucha
Pierwsza publikacja:
14.10.2020 10:11 Iwona Chromiak