W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Z Prezydentem RP na Podlasiu

28.11.2019

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski towarzyszył wczoraj Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie w wizycie na Podlasiu.

Z Prezydentem RP na Podlasiu

Prezydent odwiedził mieszkańców gminy Kulesze Kościelne. To typowo rolnicza gmina w powiecie wysokomazowieckim. Głowa państwa przyjechała tutaj podziękować za głosy oddane na niego w wyborach w roku 2015. Prezydent uzyskał w II turze poparcie ponad 93 procent osób biorących udział w wyborach.

– Polska wszędzie jest Polską „A”, dlatego że jest jedna; to powinno przyświecać każdej władzy w Polsce – podkreślił Prezydent zwracając się do mieszkańców Kuleszy Kościelnych.

Prezydent Andrzej Duda zwracał uwagę na rozwój infrastruktury, na wyrównywanie poziomów życia rodzin i mieszkańców obszarów wiejskich. Powiedział, że rolnictwo jest strategicznym działem polskiej gospodarki, który zapewnia bezpieczeństwo żywnościowe kraju. Podkreślił, że wsi należy pomagać nie z litości, ale ze względu na rolę jaką odgrywa ona w życiu całego narodu.

Prezydent wysoko ocenił działania ministra Ardanowskiego w zakresie rozwoju polskiego rolnictwa i polskiej wsi.

 

(Foto: Mateusz Duchnowski/UMWP)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
29.11.2019 00:26 Sławomir Mucha
Pierwsza publikacja:
29.11.2019 00:07 Sławomir Mucha