W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia ministra rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorza Pudy z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

01.04.2021

Grzegorz Puda z barankiem

Szanowni Państwo!

Wielkanoc jest w naszej chrześcijańskiej tradycji najważniejszym świętem. Symbolem tryumfu życia, którego sens i piękno oddaje odwieczny cykl przyrody.

Głęboki sens tych świąt najlepiej oddają słowa św. Jana Pawła II: „Baranku ofiarowany dla naszego zbawienia, który dziś powstajesz z martwych! Wzywasz nas, abyśmy podtrzymywali w świecie płomień nadziei.”

W dzisiejszym świecie tym płomieniem nadziei jest silna rodzina, połączona więzami miłości i szacunku. Niech odwieczny tryumf życia będzie umocowany na mocnych korzeniach naszej tradycji i kultury, dzięki którym cykl życia nigdy nie zostanie przerwany. 

Dzieląc się jajkiem i wszelkimi darami natury, potrawami przygotowanymi z najlepszych polskich produktów, pamiętajmy o tych, których ciężkiej pracy je zawdzięczamy.

Wideo

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
01.04.2021 15:42 Iwona Chromiak
Pierwsza publikacja:
01.04.2021 15:42 Iwona Chromiak
{"register":{"columns":[]}}