W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Instrukcja korzystania z BIP MS

Ministerstwo Sprawiedliwości prowadzi podmiotową stronę BIP zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi:

  • ustawą z 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
  • rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej,
  • innymi aktami prawnymi, które nakazują zamieszczanie w publikatorze określonych informacji publicznych.

Strona BIP MS znajduje się na portalu gov.pl. Aby wyświetlić wyłącznie treści Biuletynu Informacji Publicznej należy kliknąć logotyp BIP w prawym górnym rogu strony. Wówczas wyświetlona zostanie mapa strony z dostępnymi treściami BIP. Mapa wyposażona jest w wyszukiwarkę ułatwiającą odnalezienie treści. Nawigowanie po mapie strony możliwe jest po przez ikonę „+” lub „-” widoczną obok nazwy kategorii. Aby przejść do treści BIP należy kliknąć w jej nazwę widoczną w strukturze mapy.

 Powrót do strony głównej Ministerstwa Sprawiedliwości możliwy jest przez kliknięcie na napis „Ministerstwo Sprawiedliwości” w lewym górnym roku strony.

W BIP znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania. Przy każdym pliku widoczna jest informacja o jego formacie i rozmiarze. Dokument można pobrać po kliknięciu w jego nazwę.

Treści BIP wyposażone są w rejestr zawierający informację o autorze treści, osobie zamieszczającej informację na stronie i dacie jej zamieszczenia. Po kliknięciu w „pokaż historię zmian” dostępna jest pełna historia zmian treści BIP.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
24.06.2022 13:18 Patryk Polnik
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Ministerstwo Sprawiedliwości
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Instrukcja korzystania z BIP MS 1.0 24.06.2022 13:18 Patryk Polnik

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}