W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowa edycja „Pracowni Liderów Prawa”

14.10.2020

Rusza kolejna edycja prestiżowego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”, realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości pod patronatem Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

pracownia

Pracownia Liderów Prawa to cykl seminariów, na których wybitni prawnicy (wykładowcy szkół wyższych i praktycy z renomowanych kancelarii), a także reprezentanci świata gospodarki oraz polityki, dzielą się wiedzą i doświadczeniem z młodymi Polakami. Instytut Wymiaru Sprawiedliwości współpracuje ze specjalistami z najlepszych uczelni świata, m.in. z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School, czy też z SRI International.

Program przeznaczony jest zarówno dla studentów, jak i dla absolwentów prawa. Z wyjątkowej szansy doskonalenia swoich umiejętności, skorzystać mogą też adepci innych kierunków studiów, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem w obszarze prawa. Chętni mogą zgłaszać się do 30 października 2020 r.

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Instytut Wymiaru Sprawiedliwości otwiera możliwość aplikowania do jednego z dwóch przygotowanych Programów:

  • Program Student to szansa na wymarzony start dla studentów I, II, III i IV roku;
  • Program Główny adresowany jest do studentów V roku oraz absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Cykl edukacyjny obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział jest nieodpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia Pracowni Liderów Prawa, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Szczegółowe informacje i formularze rekrutacyjne dostępne są na stronie internetowej: www.liderzy.iws.org.pl

 

Biuro Komunikacji i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości