W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Koronawirus - podróże za granicę

Po konsultacjach z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną COVID-19 na świecie spowodowaną dynamicznym narastaniem liczby zakażeń i zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne.

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Sprawdź tutaj aktualne przepisy epidemiczne dot. kwarantanny i testu po powrocie do Polski.

Szczegółowe informacje nt. sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw znajdziesz w naszej zakładce Informacje dla podróżujących.

Zachęcamy do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem przed wyjazdem za granicę na stronie Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC).

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
11.07.2021 12:36 Michał Kapuściński
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Michał Kapuściński
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Koronawirus - podróże za granicę 3.0 12.07.2021 13:37 Ewa Łukasik
Koronawirus - podróże za granicę 2.0 11.07.2021 12:37 Michał Kapuściński
Koronawirus - podróże za granicę 1.0 11.07.2021 12:36 Michał Kapuściński

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP